Müşteri Hizmetleri

Kargo ve Teslimat

www.10linepeyzaj.com tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Ürün fiyatları KDV dahil, TL olarak ifade edilmiştir.

Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından www.10linepeyzaj.com sorumlu değildir.

Stoklarda olan ürünler, sipariş tarihinden itibaren en geç üç (3) iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo firmaları satıcıdan teslim aldığı ürünleri normal şartlar altında üç (3) iş günü içinde alıcıya ulaştırmaktadırlar. Kargo masrafları satıcıya aittir.

Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkânsızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

Siparişlerinizin size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda info@10linepeyzaj.com adresine e-mail göndererek veya 0212 452 20 60 numaralı telefondan ulaşarak durumu www.10linepeyzaj.com'a bildirebilirsiniz.

Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit ettiğiniz paketleri teslim alınmayıp durum info@10linepeyzaj.com adresine bir e-posta aracılığıyla bildirilmelidir. www.10linepeyzaj.com sipariş ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.