Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

1994 yılında yalıtım sorunlarına garantili çözümler sunmak hedefi ileArmada Yalıtım® olarak sektöre giriş yapan ARMADA Groupe;yalıtım sistemlerinden zemin döşeme sistemlerine, yeşil çatı-yeşil duvar sistemlerinden havuz ekipmanlarına kadar sektörün her alanında 26 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.

Yalıtım alanında alternatif sistemleri uygulamak amacıyla 2001 yılında ISO 9001 – 2008 kalite standardına sahip Support® yükseltilmiş döşeme ayaklarını üretmeye ve satmaya başlayan ARMADA Groupe, daha sonra geliştirdiği SurPlot, SUPPORT Eco ve Düzayak döşeme sistemleri ile yurtiçi ve yurtdışında prestijliprojelerinin aranan çözüm ortağı olarak pazarda yerini almıştır.

Ürettiği TSE kriterlerine sahip yüksek döşeme sistemlerini günümüzde 65 farklı ülkeye ihraç eden ARMADA Groupe, uzun yıllardır Finlandiyalı SWM firmasının Türkiye temsilciliğini yürütmekte ve ahşap ürünlerinde ARMWOOD markası ile hizmet vermektedir. Taş ürünlerinde ise Hollandalı MBI firmasıyla iş ortaklığı kuran ARMADA Groupe, ARMSTONE markalı prekast taş ürünlerini, yurtiçi müşterilerine sunmaktadır.

Aynı zamanda dünyaca ünlü Fransız havuz markası Desjoyaux ’un Türkiye Distribütörü olan ARMADA Groupe 26 yıllık tüm deneyim, bilgi ve birikimi ile havuz kurulumunda önemli projeler gerçekleştirmektedir.

Kuruluşundan itibaren doğa dostu uygulamaları öne çıkaran ve yeşili koruyan çözümler getiren ARMADA Groupe; Hollandalı NOPHADRAİN ve Alman Ritter firması ortaklığı ile oluşturduğu AquaVerde markasıyla yeşil çatı-yeşil duvar uygulamalarını Türkiye’de yaygınlaştırmayı hedeflemektedir.AquaVerde’ninaraç ve yaya trafiğine uygun sert zemin ürünleriylemimarlara, şehir planlamasında klasik yöntemlerde mümkün olmayan esnekliği sağlayan ARMADA Groupe,metropole nefes aldıracak çevreci yaşam alanlarının kurulmasını görev bilmektedir.

Şirket çalışmalarını yenilenebilir enerji kaynaklarıyla gerçekleştirmeye özen gösteren ARMADA Groupe, çevreci uygulamalarına elektrikli araç kullanımını da dahil ederek Türkiye’de inşaat sektöründebir ilke imza atmıştır. Ürettiği ürünlerle ve sosyal sorumluluk projeleriyle yaşadığımız dünyaya saygı gösteren ARMADA Groupe, çevreye duyarlı sürdürülebilirlik vizyonunu destekleyen hizmet modelleri geliştirmeye devam etmektedir.

İstanbul Merkez Ofisi ile Türkiye’de ve Brüksel Avrupa İrtibat Ofisi ile de yurtdışı projelerde hizmet vermektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.